Sylwia Mendak

Adwokat

O KANCELARII

Kancelaria Adwokacka Sylwii Mendak oferuje kompleksową obsługę prawną przedsiębiorcom, spółkom oraz klientom indywidualnym. Swoją ofertę kieruje do osób z Trójmiasta, jak również z całej Polski, zapewniając obsługę prawną w sposób zdalny oraz zastępstwo procesowe na terenie całego kraju.

11

Adwokat

Adwokat

Sylwia Mendak

Jestem adwokatem przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku oraz absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Posiadam ponad sześcioletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym przedsiębiorców z branży budowlanej, deweloperów oraz podmiotów zajmujących się obsługą rynku nieruchomości. Praktykę zawodową zdobywałam w renomowanych trójmiejskich kancelariach prawnych świadczących głównie obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców. Swoje prawnicze zamiłowania skupiam wokół prawa cywilnego, gospodarczego oraz handlowego, z których to dziedzin najczęściej świadczę pomoc prawną.

Jednocześnie zajmuję się doradztwem prawnym na rzecz klientów indywidualnych z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz rodzinnego. Prowadzę sprawy sądowe o zapłatę, eksmisję, ustalenie własności, rozwód, separacje czy alimenty. W zakresie moich usług świadczę doradztwo prawne, sporządzam opinię prawne, umowy, jak również prowadzę postępowania sądowe oraz reprezentuję klientów przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi oraz organami administracji publicznej.

Prywatnie interesuję się rynkiem nieruchomości, w szczególności trójmiejskim oraz zagadnieniami związanymi z obrotem nieruchomościami. Łącząc zamiłowanie do nieruchomości z pracą zawodową świadczę obsługę prawną przedsiębiorstw budowanych, pośredników nieruchomości jak również inwestorów i flipperów. Dodatkowo doradzam inwestycyjnie przedsiębiorcom, sporządzam due diligence nieruchomości oraz pomagam przy zawieraniu wszelkiego rodzaju umów dotyczących transakcji obrotu nieruchomościami.

W wolnym czasie spełniam swoje podróżnicze marzenia zwiedzając bliższe, jak również bardziej odległe zakątki Świata.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy prawnej w sprawach z zakresu z powyższych dziedzin zapraszam do skorzystania z usług mojej Kancelarii. Szczegóły (koszt, zakres i termin realizacji usługi) można ustalić telefonicznie pod nr.: 794401348 w godzinach 09.00 – 17.00 lub za pośrednictwem wiadomości e-mailadwokat@sylwiamendak.pl

11

Nasza filozofia

Doskonale rozumiemy, że za każdą sprawą stoi człowiek – jego interesy osobiste lub majątkowe. Dlatego staramy się mu pomóc w odnalezieniu się w gąszczu przepisów oraz skomplikowanych procedur prawnych.

11

Nasze zasady

Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną przy wyborze optymalnych oraz zgodnych z prawem rozwiązań sporów, kierując się przede wszystkim interesem klienta. Pozostajemy w bieżącym kontakcie z klientem.

11

Klucz do sukcesu

Indywidualne podejście do każdej sprawy oraz wybór strategii procesowej z uwzględnieniem wytycznych i potrzeb klienta to Nasz klucz do sukcesu. Satysfakcja klienta oraz zabezpieczenie jego interesów są dla Nas priorytetem.

Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc.