Sebastian Niekurzak

Radca Prawny
Radca prawny

Sebastian Niekurzak

W ramach kancelarii współpracujemy z radcą prawnym Sebastianem Niekurzakiem. Mecenas Niekurzak posiada ponad siedmioletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym przedsiębiorców z branży budowlanej, deweloperów, podmiotów branży IT, przemysłowej, jak również stoczniowej. Praktykę zawodową zdobywał w renomowanych trójmiejskich kancelariach prawnych świadczących głównie obsługę prawną na rzecz przedsiębiorstw.

Jako pasjonat kultury brytyjskiej oraz języka angielskiego, Sebastian stanowi znaczne wsparcie dla przedsiębiorców kierujących swoje działania poza granice Polski, jak również współpracujących z podmiotami zagranicznymi na terenie RP. Doświadczenie w tym polu zdobywał podczas negocjacji ze spółkami szwajcarskimi, przy zawieraniu umów z partnerami amerykańskimi i angielskimi, a także wspierając obsługę prawną spółek z siedzibą na Cyprze. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w obsłudze oraz doradztwie prawnym przy zawieraniu transakcji o charakterze międzynarodowym.

W codziennej pracy Radca Prawny Sebastian Niekurzak działa w szeroko rozumianym polu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego oraz prawa pracy. Zajmuje się także bieżącą obsługą spółek, przygotowuje projekty umów, protokołów ze zgromadzeń wspólników jak również dokumenty związane z rejestracją, lub zmianami spółek. Świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw na etapie ich zakładania, przekształcania oraz łączenia, jak również zajmuje się wsparciem w bieżącym prowadzeniu działalności.

11

Nasza filozofia

Doskonale rozumiemy, że za każdą sprawą stoi człowiek – jego interesy osobiste lub majątkowe. Dlatego staramy się mu pomóc w odnalezieniu się w gąszczu przepisów oraz skomplikowanych procedur prawnych.

11

Nasze zasady

Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną przy wyborze optymalnych oraz zgodnych z prawem rozwiązań sporów, kierując się przede wszystkim interesem klienta. Pozostajemy w bieżącym kontakcie z klientem.

11

Klucz do sukcesu

Indywidualne podejście do każdej sprawy oraz wybór strategii procesowej z uwzględnieniem wytycznych i potrzeb klienta to Nasz klucz do sukcesu. Satysfakcja klienta oraz zabezpieczenie jego interesów są dla Nas priorytetem.

Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc.